Červen 2012

Sága Ampleran

26. června 2012 v 1:14 | AniariShattered |  Sága Ampleran
Hlavní postavy: Elizabeth/Cedric/Harry/Voldemort/Brumbál
Kapitoly: Ampleran1 - V./ Ampleran2 - V./ Ampleran3 - V.
Žánr: Fantasy/Dobrodružné/Drama/Romantika/Horor
Místo: Bradavice/Anglie/Španělsko
Psáno o: Harry Potter
Ampleran 1 - Píše se
Ampleran 2 - Připravuje se
Ampleran 3 - Připravuje se

Dějství
Kolísavý strach provázející celým životem dívku, jenž pykala za osud svého otce.
Te nespravedlnost, které mohla být ušetřena ji dohnala před brány Bradavic... posledním úkrytem před zlem.
Nové prostředí však drsnou realitu zahnat nemůže... a však může změnit člověka k nepoznání. Budoucnost tak nemožnou a skrývající se ve směti snů a představ.
Tak začíná příběh Elizabeth Seel, dívky, která znala celou pravdu o tajemství schované hluboko ve strachu netušící však, že v jejím těle je síla hodná porazit zlo světa... moc, která je smrtelnější než nemyslící představa. Netuší to. Ale cítí, že její život by mohl být i jiný. Budoucnost se prodírá pařáty zapomnění a nereálnosti.
Chce mít život! Může však nejmocnější kouzlo zvrátit tu zvláštní náhodu?
Může přetrhat pojítka mezi Elizabeth Seel, neteří mocného Albuse Brumbála a dcerou zla jenž se všichni bojí? Voldemorta!

Trailer:
Ampleran 1 (old version)
Sága Osud nebo náhoda?

23. června 2012 v 16:22 | AniariShattered |  Sága Onn
AUTOR ONN1/ONN2: AbigailBC NEW AniariShattered Osud nebo náhoda? 2
AUTOR ONN ONN: AniariShattered and AbigailBc
Hlavní postavy: Veronika/Richie/Chris/Katy
Kapitoly: Onn1 - 74/ Onn2 - V./ Onn Onn- V.
Žánr: Romantika/Komedie/Fiktivní/ Drama
Místo: Ostrava/Praha/Berlín
Psáno o: Us5
Osud nebo náhoda? - Dokončeno
Osud nebo náhoda? 2 - Píše se
Osud nebo náhody? Osud není náhoda! - Píše se

Dějství
Pár týdnů stačí na to si lásku získat a být šťastný... a jen sekundy k tomu o vše přijít. Co pak zbývá jsou jen vzpomínky, které bolí.
Školačka jménem Veronika má život jako každý jiný, až do dne, kdy z jednoho krátkého setkání se jí život rozvine do nevídaných rozměrů a začíná příběh plný zápletek, nečekaných rozuzlení a tragických momentů, které se však jeví úplně jinak než by měli.

Krátká ukázka:
Stála jsem někde na louce. Ani nevím, jak jsem se tam dostala. Kdesi v dálce ke mně šel Richie. Měl lásku v očích a zářivý úsměv. Teplé sluneční paprsky dopadaly na jeho blonďaté vlasy, které se zlatě leskly. Byl to krásný pohled, ale najednou se něco stalo. Za Richiem se objevil Chris a… ošklivě Richieho praštil. Vykřikla jsem. Richie se zmateně sbíral ze země, ale to už mu Chris dával další ránu; tentokrát ho kopnul do břicha.
"estaň!" křičela jsem a do očí se mi hrnuly slzy. Co se to dělo? Chris se na mě krátce otočil. V jeho očích jsem viděla hroznou žárlivost a touhu.
Najednou jsem nevěděla, koho litovat víc. Oba trpěli. Richie měl fyzickou bolest, ale Chris psychickou. Chtělo se mi řvát bezmocí na celý svět. Už jsem nevěděla, jak dál.
Mezitím se už Richie vzpamatoval a začal Chrisovi vracet rány. Myslím, že Richie nevěděl, proč ho Chris mlátil, ale prostě se bránil.
Obloha se obrovskou rychlostí zatáhla, ozvalo se zahřmění a začaly padat kapky vody. Udělala se hrozná tma a ti dva rvoucí se kluci šli vidět téměř jenom když se zablýsklo.
Rychle jsem se rozběhla k těm dvěma. Rány tam u nich padaly jako nynější déšť. Vlítla jsem mezi kluky s tím, že je zastavím, ale oni byli zrovna napřáhlí k úderu a nestihli to zabrzdit, takže pěstí jsem dostala já a to z každé strany. Zařvala jsem, protože jsem očekávala hroznou bolest, ale ta nepřišla…

DĚJSTVÍ KE ZBYLÝM DÍLŮM PŘIDÁM PO SKONČENÍ PRVNÍ ČÁSTI!

Trailer:

Osud nebo náhoda? ukázka z roku 2010


Osud nebo náhoda? 2

¨
↓↓↓


Fanfiction SÁGY

23. června 2012 v 16:04 | AniariShattered |  Ságy

AniariShattered Fanfiction

23. června 2012 v 0:12 | AniariShattered |  Aniari ff
Hlavní postavy: Miu/Taki/Ryuichi
Kapitoly: V.
Žánr: Komedie/Romantika
Místo: Tokyo
Psáno o: Gravitation
Restart - Píše se

Dějství
Po osmi letech je Miu Seguchi vržena zpět do víru mezi Ryuichiho a vzpomínky které před osmi lety dokázala zapudit. Je si jistá, že o lásce se už nedá mluvit, bohužel ani o citech typu přátelství, které nejspíš ona sama zničila. Snaží se na tohle nemyslet, ale výčitky svědomí zahnat nemůže a také i kdyby se Ryuichimu po nesmyslných dvanácti letech chtěla omluvit je tu pořád ten fakt, že se Ryuichi příšerně změnil, nepoznává ho, a Tohma jí odmítá říct proč. Není si jistá, jestli to sám neví, nebo jen nechce vracet staré rány, ale Miu se úpěnlivě snaží o zjištění pravdy. Ryuichi se chová jako dítě, které prodělalo nějakou těžkou nemoc. Její snahu přetrhne však setkání s arogantním zpěvákem Takim, který však svou osobitou povahou Miu zaujme. Jenže tím nic nekončí...


Společné Fanfiction

23. června 2012 v 0:09 | AniariShattered |  Společné FF
Hlavní postavy: Light/Tia/L/Mello
Kapitoly: 32
Žánr: Krimi/Drama/shonen-ai/romantika
Místo: Japonsko/Amerika
Psáno o: Death note
Help in darkness - píše se
Autorky: AniariShattered/AbigailBC
Dějeství
Masový vrah, zabiják, spravedlnost, bůh... vše co znamená jméno Kira a mnohem víc. Ale lidé se nezmění, pořád to bude odporný druh existence, který je třeba potrestat. Svět je prohnilý a takový i zůstane pokud tomu někdo nezabrání!

Kira je dopaden... Light Yagami, jediná záchrana lidské rasy! Bůh nového světa a majitel Zápisníku smrti. Ale jeho nepřítel nemá dostatečný důkaz k jeho obžalobě, proto je Light unesen a trestán, ale jeho silná povaha odmítá zradit svou čest, geniální plán nesmí být zničen! A brzy se začíná dařit! Tia Roverry, teroristka, která dokázala vystopovat slavného L s jeho domněnky.

Tia pomáhá Lightovi uprchnout, ale snaha se zdá být marná, když je oba dopraví na hlavní ústředí přímo k nohám L. V tu chvíli nastává dvacet tři dní plných chaosu a nostalgie. Nic však neskončí tak snadno!


Sága Mezi hvězdami

22. června 2012 v 23:27 | AniariShattered |  Sága Mh
Autor MH1: AbigailBC
Autor MH2: AbigailBc/AniariShattered
Hlavní postavy: Jesse/Abigail/Richie
Kapitoly: Mh - 12 / Mh 2 - 9
Žánr: Romantika/Komedie/Erotické
Místo: Amerika
Psáno o: Jesse McCartney/Us5
Mezi hvězdami - Dopsáno
Mezi hvězdami 2 - Dopsáno

Dějství
Cestování nemusí být vždy relaxace, může se také z jedné pátrací výpravy do L.A stát bláznivá cesta plná hvězd a trapných událostí. Abigail jakoby tyto situace přitahovala. Při hledání jejich přátel se seznámí s otravným, ale velice přitažlivým Jessem McCartneym. Jediné myšlenky, které jí doprovázejí je nezaplést se s žádnou hvězdou, až na jednu maličkost, že právě ti přátelé, které hledá, je slavná skupina US5! Vrcholem všeho je, že musí poprosit právě Jesseho o pomoc, neboť jak se zdá, Jesse je jediný, který ví jak se s nimi spojit.

DĚJSTVÍ K MEZI HVĚZDAMI JEDNA PO SKONČENÍ PRVNÍHO DÍLU!


Sága Help

22. června 2012 v 23:20 | AniariShattered |  Sága help
Hlavní postavy: Richie/Lucy/Jay
Kapitoly: Help 1 - 11 / Help 2 - 8 / Help 3 - 7
Žánr: Akční/Drama/Psychologický
Místo: Německo/Irsko
Psáno o: Christopher Richard Stringini/ Tariq Jay Khan
Help 1 - Přepisuje se
Help 2 - Přepisuje se
Help 3 - Přepisuje se

Dějství
Příběh o chlapci, který chtěl jen trochu štěstí, jenže osud mu nepřál. Vše se stalo tak absurdní a neuvěřitelné.

Asi vše mělo skončit šťastně! Neboť, kdo jiný by měl vyprávět tento příběh než ten, kdo ho skutečně prožil?!
Jenže nikdo popravdě neví jak tento příběh končí! Nikdo netuší zda konec života kluka, který za nic nemohl a tím i konec tohoto příběhu byl šťastný či právě naopak!
Zvláštní?
Těžko říct!
Smrt je vysvobození!
A právě On by si nejspíš přál svou smrt než přežívat způsobem, který je mezi životem a smrtí.
Už není člověk! Není nic a přitom je tak důležitý!

DĚJSTVÍ K DALŠÍ ČÁSTI PO SKONČENÍ PRVNÍHO DÍLU!


Sága Výdrž a Nenávist

22. června 2012 v 23:11 | AniariShattered |  Saga Van
Hlavní postavy: Katy/Abigail/Richie/Chris/Nia/Charley...
Kapitoly: Van - V./ Ntz - V./ De - V./ Icebe - V.
Žánr: Romantika/Komedie/Drama/Fiktivní
Místo: Německo/Amerika
Psáno o: Us5
Výdrž a Nenávist! - Přepisuje se
Nenechám tě zemřít! - Píše se
Další etapa - Píše se
If could ending been else - Píše se

Dějství
Není jednoduché pracovat a brát "rozkazy" od někoho, kým pohrdáte. Každému se do života někdo podobný připlete, ani Katy nebyla vyjímkou a samozřejmě nastává problém, když ke všemu dotyčný je mladší. Katy Ellen Singi a Abigail BcColliens, spolupracovnice ve firmě "Playmusic". Jejich práce obsahuje propagování skupin popřípadě interpreta, ke kterému dostanou přidělení a tak jednoho dne se setkaly s Us5. Od té chvíle vše začíná. Katy nenávidí protivně působícího Richarda a on na oplátku ji, kolo se otáčí a nastává souhrn událostí, které vyvrcholí sázkou mezi Abigail a Katy. Obě jsou nuceny vykonat pro ně těžce snesitelný úkol, která však vrcholí dál. Laska na sebe nenechá dlouho čekat a Katy si připouští, že jí Richie vyprovokoval do takové míry až se zamilovala, a však dokáže si to přiznat? Dokáže dokončit sázku? Dokáže porazit posměšně se tvářící Abby, která si je jistá svou výhrou?

DĚJSTVÍ KE ZBYLÝM DÍLŮM DOPŘIDÁVÁM PO DOKONČENÍ KAŽDÉ ČÁSTI!