Červenec 2012

Notice č.2 Osud nebo náhoda? změna autora

30. července 2012 v 22:43 | AniariShattered |  upozornění
Osud nebo náhoda? Trojdílná sága, která od samého začátku bych řekla, sbírala velký úspěch a na mnoha blocích byla zveřejněna.
Teď když si to lidi přečtou to už možná některým nepřijde, ale pokud se na to od začátku díváte z pozice fanouška, naprosto zbožňujícího kluka, který tu ztvárňuje hlavní postavu, musíte pochopit jaký asi blázen jsem do této povídky byla s ostatními, i když jsem autorku, která se stala po pár měsících mou nejlepší kamarádkou, nesnášela.
Sice už ONN neberu tak jako na začátku, ale pořád je to pro mne povídka, která mi mnohé dala (mou kamarádku) mám v ní vzpomínky za tu dobu co jsem to s ní řešila a právě přede mnou, byla dokončena. Pořád mi přijde fajn, hezky se čte, ve chvilkách je dětinská, ale tak psala jí holka, které bylo 13 to se dá pochopit :D, ale pořád je tam ten roztomilý děj, který ten smysl dává.
Aby jste tento článek pochopili správně, právě směřuji k Osud nebo náhoda? 2, kterou jsem měla čest z půlky vymyslet :D (začínám si připadat jako narcis, ale děsně :D) .
Autorka (sice už o tomto mluvila pár měsíců, ale já jí pořád nebrala vážně a snažila se jí přemluvit, bohužel snaha se nezdařila) odmítá dopsat načatou dvojku, z důvodů, že jí zkrátka US5 a Richie Stringini, nic neříkají a proto se už do děje nedokáže dostat do té míry aby psala. A také právě proto, že ONN psala ona, má ke svému ději celkem nechuť, jenže z druhé strany je jí líto tři a půl roční práci zahodit. Proto jako bývalý fanoušek, kterému je též líto aby tahle milá připomínka skončila někde v koši, jsem se nabídla jako dokončující autorka, která by ONN2 dopsala. AbigailBC (autorka) byla nadšená, sice pak začala její radost klesat, když jsem ji dokopávala k tomu aby mi všechno dovysvětlovala a domyslela se mnou nedokončený děj.
Nejspíš jsem teď človíčky, které si ONN pamatují zklamala, že právě já bych ji dokončila. Ale zase pořád je lepší ji dokončit než se na ni úplně vykašlat ne?
Pořád patří ONN pod AbigailBC, pořád je to její povídka, a všechny změny, hudbu a myšlenky jsou schváleny, či domyšleny jí, takže si myslím, že se dá vše brát jako by jí dokončila ona.

Od této chvíle, chci zveřejnit co největší kus ONN1, abych mohla začít pracovat s kapitolami psanými ještě AbigailBc. A nakonec abych mohla začít psát já sama, nemůžu přidat nic jiného, neboť už zkrátka nemám tu kondici s psaním dlouhých kapitol, a právě proto se to chci díky ONN zase doučit a napravit. Pro mě je kapitola dlouhá cca 3 A4, něco celkem dost nemožnýho, když jsem do této chvíle psávala maximálně půl A4.

Děkuji pokud jste si článek přečetli, děkuji za pochopení, a děkuji, že chodíte. Omlouvám se za své trapné kecy, ale ze sebe potřebovala tohle všechno dostat :D.

Takže Osud nebo náhoda? 1 tu brzy bude (jen musím dotvořit cover) :)

Dějství Sága Ampleran

23. července 2012 v 23:37 | AniariShattered

Dějství Sága Ampleran - podrobnosti ZDE!

Ale povalí se jako voda soud, a spravedlnost jako potok silný! - verš z bible - Agatha Christie kniha Nemesis

Kolísavý strach provázející celým životem dívku, jenž pykala za osud svého otce.
Te nespravedlnost, které mohla být ušetřena ji dohnala před brány Bradavic... posledním úkrytem před zlem.
Nové prostředí však drsnou realitu zahnat nemůže... a však může změnit člověka k nepoznání. Budoucnost tak nemožnou a skrývající se ve směti snů a představ.
Tak začíná příběh Elizabeth Seel, dívky, která znala celou pravdu o tajemství schované hluboko ve strachu netušící však, že v jejím těle je síla hodná porazit zlo světa... moc, která je smrtelnější než nemyslící představa. Netuší to. Ale cítí, že její život by mohl být i jiný. Budoucnost se prodírá pařáty zapomnění a nereálnosti.
Chce mít život! Může však nejmocnější kouzlo zvrátit tu zvláštní náhodu?
Může přetrhat pojítka mezi Elizabeth Seel, neteří mocného Albuse Brumbála a dcerou zla jenž se všichni bojí? Voldemorta!

Vzpomínky

Pamatuji si tvou tvář,
paže objímající mé tělo.
Mé sny jsou jako jeden velký snář,
doufající, že z nich nic nezmizelo.
Moje srdce nechané napospas,
doufajíc, že se setkají,
teď tluče jednohlas,
uvnitř mne potaji.
Noc kdy se čas,
mého života zastaví,
v tu chvíli uslyším hlas,
sic v mých vzpomínkách mlhaví.
autor: AniariShattered

HLAVNÍ SOUNDTRACK

Dějství Help 1

23. července 2012 v 0:49 | AniariShattered
Dějství první části Help! - podrobnosti ZDE!

Příběh o chlapci, který chtěl jen trochu štěstí, jenže osud mu nepřál. Vše se stalo tak absurdní a neuvěřitelné.

Asi vše mělo skončit šťastně! Neboť, kdo jiný by měl vyprávět tento příběh než ten, kdo ho skutečně prožil?!
Jenže nikdo popravdě neví jak tento příběh končí! Nikdo netuší zda konec života kluka, který za nic nemohl a tím i konec tohoto příběhu byl šťastný či právě naopak!
Zvláštní?
Těžko říct!
Smrt je vysvobození!
A právě On by si nejspíš přál svou smrt než přežívat způsobem, který je mezi životem a smrtí.
Už není člověk! Není nic a přitom je tak důležitý!

DĚJSTVÍ K DALŠÍ ČÁSTI PO SKONČENÍ PRVNÍHO DÍLU!

HLAVNÍ SOUNDTRACK

Dějství Help in darkness

22. července 2012 v 22:15 | AniariShattered
Dějství povídky Help in darkness - podrobnosti ZDE!

Masový vrah, zabiják, spravedlnost, bůh... vše co znamená jméno Kira a mnohem víc. Ale lidé se nezmění, pořád to bude odporný druh existence, který je třeba potrestat. Svět je prohnilý a takový i zůstane pokud tomu někdo nezabrání!

Kira je dopaden... Light Yagami, jediná záchrana lidské rasy! Bůh nového světa a majitel Zápisníku smrti. Ale jeho nepřítel nemá dostatečný důkaz k jeho obžalobě, proto je Light unesen a trestán, ale jeho silná povaha odmítá zradit svou čest, geniální plán nesmí být zničen! A brzy se začíná dařit! Tia Roverry, teroristka, která dokázala vystopovat slavného L s jeho domněnky.

Tia pomáhá Lightovi uprchnout, ale snaha se zdá být marná, když je oba dopraví na hlavní ústředí přímo k nohám L. V tu chvíli nastává dvacet tři dní plných chaosu a nostalgie. Nic však neskončí tak snadno!

HLAVNÍ SOUNDTRACK

Objednávka layoutů

22. července 2012 v 22:01 | AniariShattered |  Designe objednávka
Líbí se ti moje chabé layouty? Ráda ti ho vytvořím :)

Pravidla jsou jasná snad všem, nejsou o nic jiná než na jiných webech↓
1. Nesmíš kopírovat nebo vydávat za své
2. Nic neměň! Není přece tak strašný problém mi napsat a já ti ho ráda napravím :)
3. Když už se s tím pachtím, byla bych velmi ráda kdyby layout mohl zůstat na tvém blogu aspoň jeden týden :)
4. Žádná jiná pravidla mě vážně nenapadají, takže si s tím pak dělej co chceš :D

Objednávka (vše co potřebuji aspoň pro přectavu, kdyby byla objednávka nějak moc osobní nebo tak, stačí mi napsat na mail a domluvíme se :) kacu111@seznam.cz)

1. Blog/web (UPOZORNĚNÍ: Na webech neumím kódovat, proto upozorňuji že dess na web si musí dotyčný nastavit sám pardon :D)
2. Co? Koho? Téma?
3. Barva či styl (např. depresivní, romantické, letní... )
4. Pokud máš určitou velikost a nechceš jí nijak měnit napiš mi ji
5. Konkrétní přání na popis? (jakékoliv popsání, nadpisy atd...)
6. Kdyby něco napíšu :)


Dějství Mezi hvězdami 1

22. července 2012 v 21:51 | AniariShattered
Dějství 1 části Mezi hvězdami 1 - podrobnosti ZDE!

Cestování nemusí být vždy relaxace, může se také z jedné pátrací výpravy do L.A stát bláznivá cesta plná hvězd a trapných událostí. Abigail jakoby tyto situace přitahovala. Při hledání jejich přátel se seznámí s otravným, ale velice přitažlivým Jessem McCartneym. Jediné myšlenky, které jí doprovázejí je nezaplést se s žádnou hvězdou, až na jednu maličkost, že právě ti přátelé, které hledá, je slavná skupina US5! Vrcholem všeho je, že musí poprosit právě Jesseho o pomoc, neboť jak se zdá, Jesse je jediný, který ví jak se s nimi spojit.

Krátká ukázka:
"Á, nemůžeš dávat pozor?!" zaječela jsem, když jsem zepředu na tričku ucítila mokrost.
"To ty ses nedívala a vrazila do mě!" odsekl ten člověk.
To měl sice pravdu, ale… "Na to ti kašlu!" zavrčela jsem a zvedla pohled, abych mu viděla do obličeje. Jesse McCartney! "Zas ty!"
Jesse na mě hleděl tím svým smaragdově zeleným pohledem a nebyl schopen slova. Pak mu pohled sklouzl trochu dolů. "Promiň, že jsem tě polil. Teďkom… ti prosvítá tričko…"
Koukla jsem na sebe. Jesse měl pravdu. Zatracený bílý trička. "Vrr! Zabiju tě," sykla jsem, protáhla se kolem něj a mířila k VFC a Lucy. Když jsem tam došla, upřely se na mě dva páry zelenejch očí (Lucy & Drew) a jeden pár modrejch očí (Thomas).
Pokrčila jsem rameny, když tak zírali. "Jeden debil na mě vylil pití!"
Drew se rozesmál. "Ale tohle je klub pro celebrity - tady debilové nejsou."
Vzpomněla jsem si na Justina Steina. Kdo jako říká, že celebrity nemůžu bejt debilové? Ale nechala jsem to tak. "To bych tu asi neměla bejt, co?"
Thomas se taky začal smát. "Takhle to nemyslel,"
Něco jsem zamručela.
"A získaly jste teda nějaký informace o Us5?" zeptal se Drew.
Zavrtěla jsem hlavou. "Než jsme se stihly poptat, naštval mě ten samej debil, kterej mě i před chvilkou polil!"
"Kdo je ten debil?" zajímal se Thomas.
"Hmm… Jesse McCartney…" řekla jsem.
"Volal mě někdo?" uslyšela jsem ten, mi už dneska protivnej - i když musím přiznat, že krásnej -, hlas za sebou. Otočila jsem se.

DĚJSTVÍ K MEZI HVĚZDAMI 2 PO DOKONČENÍ PRVNÍHO DÍLU!

HLAVNÍ SOUNDTRACK

Dějství Fighting for life

22. července 2012 v 21:16 | AniariShattered
Dějství Fighting for life - podrobnosti ZDE!

Není kouře bez ohně a není ani škola bez lásky. Nejkrásnější etapa školních let, ale může láska dopadnout podle očekávání i v dospělém životě?

Abigail si již není tak jistá vším co v dětství cítila k Benovi, ale uvažovat nad tím je čiré bláznovství. Obzvlášť v okamžiku kdy její kariéra potřebuje plné soustředění.
Bohužel se brzy její osobní život s Benem začne přenášet do profesionálního a právě v tu chvíli se musí Abigail rozhodnout co je pro ní podstatnější a či Bena skutečně tak miluje jako v dětství. Odpověď se naskytne znenadání. Ale je správná?

HLAVNÍ SOUNDTRACKNotice č.1 objednávky

17. července 2012 v 21:11 | AniariShattered |  upozornění
Takže jelikož už bych se měla pohnout dál než jen přidávat dějství a recenze, které tu k ničemu moc nejsou, mohla bych vytvořit všechny přihlášky a články, týkající se grafiky atd. :)

zatím↓
•objednávky layoutů
•objednávky jiné grafiky
•zveřejnění vašich povídek, nebo obrázků
•na co hledáte dowload

Dějství Království dvou králů

16. července 2012 v 23:19 | AniariShattered

Dějství povídky Království dvou králů - podrobnosti ZDE!
~
Sever a Jih, dvě rozdílné strany světa. Stejně tak Země za Sluncem. Země jenž nikdy nezískala své jméno. Země jenž je sužována válkami dvou znepřátelených rodů. Země jenž je od počátku věků rozdělena.
Severní a Jižní království.

Severní království... vše začíná oslavou třetích narozenin budoucího následníka trůnu. I v tak brzkém věku Damian chápe, že bude jednoho dne čelit svému úhlavnímu nepříteli. A právě na něm bude zničit tu dlouholetou válku. Sjednotit Severní a Jižní království. To je jeho prioritou!

Jižní království... zklamání, zloba, nelidskost. Královna je mrtvá, ale království získalo potomka. Bohužel místo dlouho očekávaného syna jenž měl dovést svého otce na trůn Severního království se z pokoje královny ozval dívčí pláč. Král byl rozzuřený touto zprávou. A však po dlouhém uvážení se vše mění, i dcera může bojovat, i dcera může dostat otce na trůn a z Lorda se stane král Země jenž ponese hrdě jeho jméno. Proto se Gael od chvíle svých prvních krůčků seznámí s armádou a boji.

Každá strana chce vše pro své vlastní dobrou, ale jak tohle může skončit? Získá Země konečně své jméno?

HLAVNÍ SOUNDTRACK

Dějství Síla noci

16. července 2012 v 15:46 | AniariShattered

Dějství povídky Síla noci - podrobnosti ZDE!
~
Narnie se začíná probouzet.
A s ní nová etapa života Narnianů. Bohužel ani sám Caspian nedokáže Narnii ubránit zkáze, která rozhodne o osudu jeho ženy Santyl. Nikdo si nedokáže vysvětlit jak mohla Santyl přežít tak těžká zranění, která utrpěla, při vzbouření na hrad. Ale jediný kdo může odpovědět na otázky, které všechny trápí je sám Aslan. On však zmizel.
Santyl si začíná uvědomovat svou moc a proto odplouvá s Caspianem a jejich dcerou pryč z Narnie, do nekonečných a neprobádaných míst světa. Její čas se krátí a Santyl ví, že už jí nezbývá mnoho času. Bude muset brzy odejít a vykonat své poslání!

HLAVNÍ SOUNDTRACK