Dějství Osud nebo náhoda? část první

13. července 2012 v 22:49 | AniariShattered
Dějství první části ságy Osud nebo náhoda? - další podrobnosti ZDE!
~
Pár týdnů stačí na to si lásku získat a být šťastný... a jen sekundy k tomu o vše přijít. Co pak zbývá jsou jen vzpomínky, které bolí.
Školačka jménem Veronika má život jako každý jiný, až do dne, kdy z jednoho krátkého setkání se jí život rozvine do nevídaných rozměrů a začíná příběh plný zápletek, nečekaných rozuzlení a tragických momentů, které se však jeví úplně jinak než by měli.

Krátká ukázka:
Stála jsem někde na louce. Ani nevím, jak jsem se tam dostala. Kdesi v dálce ke mně šel Richie. Měl lásku v očích a zářivý úsměv. Teplé sluneční paprsky dopadaly na jeho blonďaté vlasy, které se zlatě leskly. Byl to krásný pohled, ale najednou se něco stalo. Za Richiem se objevil Chris a… ošklivě Richieho praštil. Vykřikla jsem. Richie se zmateně sbíral ze země, ale to už mu Chris dával další ránu; tentokrát ho kopnul do břicha.
"estaň!" křičela jsem a do očí se mi hrnuly slzy. Co se to dělo? Chris se na mě krátce otočil. V jeho očích jsem viděla hroznou žárlivost a touhu.
Najednou jsem nevěděla, koho litovat víc. Oba trpěli. Richie měl fyzickou bolest, ale Chris psychickou. Chtělo se mi řvát bezmocí na celý svět. Už jsem nevěděla, jak dál.
Mezitím se už Richie vzpamatoval a začal Chrisovi vracet rány. Myslím, že Richie nevěděl, proč ho Chris mlátil, ale prostě se bránil.
Obloha se obrovskou rychlostí zatáhla, ozvalo se zahřmění a začaly padat kapky vody. Udělala se hrozná tma a ti dva rvoucí se kluci šli vidět téměř jenom když se zablýsklo.
Rychle jsem se rozběhla k těm dvěma. Rány tam u nich padaly jako nynější déšť. Vlítla jsem mezi kluky s tím, že je zastavím, ale oni byli zrovna napřáhlí k úderu a nestihli to zabrzdit, takže pěstí jsem dostala já a to z každé strany. Zařvala jsem, protože jsem očekávala hroznou bolest, ale ta nepřišla…

DĚJSTVÍ KE ZBYLÝM ČÁSTEM PŘIDÁM PO DOKONČENÍ PRVNÍ!


HLAVNÍ SOUNDTRACK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen Christen | Web | 13. července 2012 v 23:54 | Reagovat

Nevím co napsat z jedné stany to vypadá tak tajuplně a zajímavě, ale na druhé staně jde cítit tolik bolesti a trápení, že pro toto nenacházím slova... A sama moc nechápu proč se kluci začali rvát, ale myslím, že dějství tohoto příběhu se časem rozvine... Ale jinak je to úžasné :-)

2 AniariShattered (Skatie) AniariShattered (Skatie) | 17. července 2012 v 20:20 | Reagovat

[1]:Neboj ten příběh není nijak zvlášť brutální to ti můžu slíbit :D tohle je jen úryvek ze snu co se hlavní postavě zdá :) brzy by měli začít přibývat dílky, tak se dočteš sama :) Jinak děkuji moc :) autorku ta chvála určitě potěší :)

3 Abigail BcColliens Abigail BcColliens | E-mail | 9. září 2012 v 11:58 | Reagovat

Nepotěší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.