Notice č.2 Osud nebo náhoda? změna autora

30. července 2012 v 22:43 | AniariShattered |  upozornění
Osud nebo náhoda? Trojdílná sága, která od samého začátku bych řekla, sbírala velký úspěch a na mnoha blocích byla zveřejněna.
Teď když si to lidi přečtou to už možná některým nepřijde, ale pokud se na to od začátku díváte z pozice fanouška, naprosto zbožňujícího kluka, který tu ztvárňuje hlavní postavu, musíte pochopit jaký asi blázen jsem do této povídky byla s ostatními, i když jsem autorku, která se stala po pár měsících mou nejlepší kamarádkou, nesnášela.
Sice už ONN neberu tak jako na začátku, ale pořád je to pro mne povídka, která mi mnohé dala (mou kamarádku) mám v ní vzpomínky za tu dobu co jsem to s ní řešila a právě přede mnou, byla dokončena. Pořád mi přijde fajn, hezky se čte, ve chvilkách je dětinská, ale tak psala jí holka, které bylo 13 to se dá pochopit :D, ale pořád je tam ten roztomilý děj, který ten smysl dává.
Aby jste tento článek pochopili správně, právě směřuji k Osud nebo náhoda? 2, kterou jsem měla čest z půlky vymyslet :D (začínám si připadat jako narcis, ale děsně :D) .
Autorka (sice už o tomto mluvila pár měsíců, ale já jí pořád nebrala vážně a snažila se jí přemluvit, bohužel snaha se nezdařila) odmítá dopsat načatou dvojku, z důvodů, že jí zkrátka US5 a Richie Stringini, nic neříkají a proto se už do děje nedokáže dostat do té míry aby psala. A také právě proto, že ONN psala ona, má ke svému ději celkem nechuť, jenže z druhé strany je jí líto tři a půl roční práci zahodit. Proto jako bývalý fanoušek, kterému je též líto aby tahle milá připomínka skončila někde v koši, jsem se nabídla jako dokončující autorka, která by ONN2 dopsala. AbigailBC (autorka) byla nadšená, sice pak začala její radost klesat, když jsem ji dokopávala k tomu aby mi všechno dovysvětlovala a domyslela se mnou nedokončený děj.
Nejspíš jsem teď človíčky, které si ONN pamatují zklamala, že právě já bych ji dokončila. Ale zase pořád je lepší ji dokončit než se na ni úplně vykašlat ne?
Pořád patří ONN pod AbigailBC, pořád je to její povídka, a všechny změny, hudbu a myšlenky jsou schváleny, či domyšleny jí, takže si myslím, že se dá vše brát jako by jí dokončila ona.

Od této chvíle, chci zveřejnit co největší kus ONN1, abych mohla začít pracovat s kapitolami psanými ještě AbigailBc. A nakonec abych mohla začít psát já sama, nemůžu přidat nic jiného, neboť už zkrátka nemám tu kondici s psaním dlouhých kapitol, a právě proto se to chci díky ONN zase doučit a napravit. Pro mě je kapitola dlouhá cca 3 A4, něco celkem dost nemožnýho, když jsem do této chvíle psávala maximálně půl A4.

Děkuji pokud jste si článek přečetli, děkuji za pochopení, a děkuji, že chodíte. Omlouvám se za své trapné kecy, ale ze sebe potřebovala tohle všechno dostat :D.

Takže Osud nebo náhoda? 1 tu brzy bude (jen musím dotvořit cover) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen Christen | Web | 31. července 2012 v 15:23 | Reagovat

Budu upřímná já si nikdy nevšimla kdo je autorem.. Takže, mě změna autora nebude dělat problém.. A navíc si myslím, že je to skvělý nápad aspoň se ta povídka dokončí a já si jí konečně budu moci dočíst celou.. :-)

2 Abigail BcColliensw Abigail BcColliensw | Web | 20. srpna 2012 v 8:52 | Reagovat

To je úplně roztomilý článek! :D ... A nepřipisuj všechnu slávu mně, Onn je již tvoje a tak si musíš vzít jeho osud nyní na sebe ;D. Je to letité břemeno, které jsem už neunesla. :DDD

3 AniariShattered (Skatie) AniariShattered (Skatie) | 7. září 2012 v 16:24 | Reagovat

[1]:No o tom si popovídáme až bude najednou onn mít jiný styl a bude zkažený :D
[2]:Och bože XD v čem?? :D No zatím jsi všechno dělala ty takže tohle je zamlčené :D Hehe díky ti jsem tvým důvěrníkem :D

4 Abigail BcColliens Abigail BcColliens | E-mail | 9. září 2012 v 12:08 | Reagovat

Všem! Kyaa~ :D
..Ale dávno a hrdá na to nejsem, takže je to zbytečné. :D Haaaai~ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.