Srpen 2013

Help - 3.kapitola

29. srpna 2013 v 20:47 | AniariShattered |  Help
Lidičky, abych to vykompenzovala, aspoň takto, tak nesu 3 díl Help, který jsem se dneska snažila napsat. Není dlouhý, proto jsem začala psát i 4ku, kterou dopíšu a pokusím se jí dem dát zítra. :) Tak snad vám to moc nevadí. Přeju příjemné počtení a prosím zanechce komentík :)
Díl: třetí
Soundtrack: Ashes Remain - End of me
Datum napsání: 29.8.2013
Soundtrack kapitoly

Rodinné problémy

28. srpna 2013 v 23:36 | AniariShattered |  Co mám na srdci
Já se moc omlouvám, ale nevím jak dlouho budou trvat povídky... jako víc jak týden určitě ne, ale kdy to nevím. Máme v rodině několik problémů, které se vztahují i k zaátku školního roku, který musím za každou cenu vyřešit. Proto se mlouvám za nečinnost... :/ budu se snažit i přes to všechno se sem dostat.

Shingeki no kyojin 20.díl - Download+Online

27. srpna 2013 v 1:09 | AniariShattered |  odkazy snk
Tentokrát sebou hodili.
Nesu 20 díl Shingeki no kyojin.

DownloadOnline
20.DÍL20.DÍL
PS: zítra doručím zbylé epizody také online :)

Osud nebo náhoda? 2 5.kapitola (Nezveřejněný díl)

26. srpna 2013 v 21:52 | AniariShattered |  Osud nebo náhoda? 2
Název kapitoly: Vzal mi tě stín...
Soundtrack: Naruby - Vzal mi tě stín

Soundtrack kapitoly

Shane Filan - Everything to me

26. srpna 2013 v 20:46 | AniariShattered |  My life...my music
Hojky, nesu něco co jsem nečekala tak rychle. Ne není to povídka. Je to nový videoklyp od Shane Filana z Westlife.
Ten song je parádní a už vůbec nemluvím o něm a o klypu. On je čím dál hezčí... no co jsem hold na 30 a nahorů :D nejlepší jsou oběšenci :D. Prostě poslechněte si to, mě neustále ten refrén hrae v hlavě a nemohu se ho zbavit....
Jen neustále čekám, že odněkud vyskočí kluci :D


I'm sorry and L Lawliet

24. srpna 2013 v 0:43 | AniariShattered |  Co mám na srdci

Jdu se omlouvit ohledně dneška/zítřka jak to kdo bere :D Moje mamčí má narozky a já se tu určitě celý den neobjevím, takže se předem omlouvám. :)


Hehe teď ze mě bude Narcis, ale já se musím pochlubit. Od AbigailBc, která mi ho dovezla z Londýna, jsem dostala plyšového L z Death note, on je tak neskutečně rozkošnýýýýý, já ho milujuuu ♥♥
Musela jsem sem dát oba, protože ty jejich úsměvy jsou naprosto kawaiiii ♥ a taky musím trochu vykompenzovat ten ksycht co je pod nima.

Viz foto. (snažte skrýt své zděšení :D)


Clannad OVA

24. srpna 2013 v 0:11 | AniariShattered |  clannad odkazyOVA 2 - Bez této Ovy by Clannad nebylo ono! ♥♥♥♥

OVA 3 - Ova 3, jsem našla pouze ke stažení, všechny weby, které jí měli online jsou smazané. Nejvíc mě mrzí Shibuya.sk :(

Clannad After story ONLINE CZ

23. srpna 2013 v 23:58 | AniariShattered |  clannad odkazy
ZÁKLADNÍ INFORMACE
Jazyky: CZ
Typ: Série
Překlad: 22
CZ TITULKY
~
PŘÍBĚH
Pokračování Clannadu, kde se opět setkáme se známou dvojcí Nagisa a Tomoya. Z našich kamarádů jsou teď manželé a školní problémy se mění na problémy každodenního života. V podstatě je to jen další pokračování Clannadu až na jednu věc. Slabší povahy nechť si připraví kapesníčky, i já jsem málem ronila slzy.
~
Názor autorky: Stejný příběh jako Nagisa.
Upřímně anime Clannad mě opravdu šokoval, tím, že hlavní představitelka Nagisa má absolutně stejné problémy co já, není to nic tak převapivého, je hodně lidí co má tyto potíže, ale nikdy jsem nenarazila na cokoli, ať to byl film, anime, hudba nebo člověk kterého bych znala, kde by se tak neskutečně přesně trefil do mých školních problémů. Nagisa byla nucena opakovat 2x jednu a tutéž třídu, stejně jako já. Když člověk je o tolik starší než ostatní v té danné třídě, není vůbec jednoduché zapadnout. Mě tohle nevyšlo ani v jedné a tento rok mě čeká teprve prvák, takže asi chápete že mám strašný strach. Tohle co tu píšu by tu nemělo být, ale tak berte to jako můj názor na Clannad.
Opravdu děcka važte si toho, že jste v pořádku a že jdete do školy. Minulý rok jsem celý vynechala a tak strašnou depresy jakou jsem měla já, když jsem záviděla těm děckám jak šlapou do školy bych nikomu nepřála.
Když jsem si šla po vysvědčení nebrečela jsem jen proto že jsem končila devítku, ale i proto že já po dvou měsících nešla dál a tak strašně jsem si to přála. Ten rok utekl šílenou rychlostí a teď mám dvakrát tak větší strach než před třemi lety, kdy jsem přestupovala na jinou školu.
No tohle celé je mimo téma a ani nečekám, že by někdo tohle četl, takže se omlouvám, že se tu vykecávám pod Clannad.
A ne stejně roztomilého a hodného Tomoya jsem nenašla :D. Ale tohle už je vážně a pouze realita jen v anime.

Clannad ONLINE CZ

23. srpna 2013 v 23:33 | AniariShattered |  clannad odkazy
ZÁKLADNÍ INFORMACE
Jazyky: CZ
Typ: Série
Překlad: 22
CZ TITULKY
~
PŘÍBĚH
Tomoya Okazaki je student 3. ročníku střední školy, který nebere školu moc vážně. Vždy chodí pozdě do školy a ostatní spolužáci ho vidí jen jako delikventa. Není ani potřeba říkat, že nemá hodně blízkých přátel.
Tomoyovi je to docela jedno - až do dne, kdy se potká s dívkou, Nagisou Furukawa, která je na této škole zanechána bez přátel, protože každého, koho znala už odmaturoval. Co je to za nemotoru si zpočátku Tomoya pomyslí. Jenomže ji nemůže nechat osamotě a zatímco Nagise pomáhá, potká pár dalších dívek ze školy. I když se o ně zpočátku moc nestará, brzo jim otevře své srdce a vzájemně se lépe poznají.

Zetsuai 1989

23. srpna 2013 v 23:03 | AniariShattered